Noored kotkad istutasid saartele tammepuid

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

Kokku üle 300 puu istutamisega Saaremaale, Ruhnu ja Muhumaale tähistasid Kaitseliidu noorteorganisatsiooni Noored Kotkad liikmed oma organisatsiooni 94. aastapäeva laupäeval, 25. mail.

Pärast pidulikku aktus-palvust Jämaja kirikus. Koos äsja tunnustuse saanud noorkotkastega on kohalik vaimuliku Anu Konks (vasakult esimene) ja piiskop Anti Toplaan (paremalt esimene). Foto: Tõnu Veldre

Pidupäev algas Saaremaal Jämaja kirikus piduliku aktus-palvusega, kus tunnustati koostööpartnereid ja tublimaid noorkotkaid ning nende juhendajaid. Palvuse pidas Jämaja koguduse õpetaja Anu Konks ja tunnustused andis üle Saaremaa noorkotkaste juht Aivar Krusta. Teiste hulgas pidas kirikus kõne ja tänas nii noorkotkaid kui kodutütreid Kaitseliidu Saaremaa maleva pealik Arto Reinmaa.

Kirik oli täidetud paljudest noortest inimestest, kes näevad oma tulevikku vabas Eestis. Eraettevõtjate poolt koostöö märgina kingitud tammeistikute istutamisega kolme saare luterlike ja õigeusu koguduste maadele soovis isamaaline noorteorganisatsioon väljendada oma lootusrikkust ja tulevikku vaatavat hoiakut.

Eesti Kirik

Galerii: Anti Toplaan ja Tõnu Veldre

Lisatud nii Tõnu Veldre kui isklikud fotod