Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

AINULT ÜKS KÜSIMUS

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

Kuidas algab Sanderite perel kooliaasta?

Ove Sander, assessor, pastoraalseminari juhataja:

Õieti on uus õppeaasta meie jaoks juba alanud. Nimelt esmaspäeval, 27. augustil alustas õppetööd Usuteaduse Instituut kraadikursuste ja pastoraalseminariga. Kuivõrd aastate vältel on instituudi perest ka meie pere saanud, siis on õppeaasta meie jaoks juba kindlasti alanud.

Mõeldes aga meie perele kitsamalt, siis alustame seda õppeaastat 4. septembrist St. Louisis Ameerika Ühendriikides. Oli õnn saada Full- brighti stipendium, mis on suureks tunnustuseks nii Usuteaduse Instituudile kui ka meie kirikule. Selle stipendiumi raames oleme Eestist ära kuni jõuludeni ning viibime USAs kogu perega. Lastel on õpikud-töövihikud käes ning nemad hakkavad õppima koduõppel ja oma arvestusi-eksameid tegema Interneti teel.

Mis puudutab Liinat ja mind, siis püüame saada selgemat pilti Ameerika erinevate luterlike kirikute vaimulike koolitusest ning ilmselt pean ka ise mõne loengu ja ehk kirjutan midagi. Lootust on, et sellesse reisi mahub ka häid hingamise ja uue jõu kogumise hetki. Just seda soovin nii oma perele kui ka kõigile kojujääjatele.