Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Eesti Piibliseltsi uuenenud nõukogu sai kokku

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

Taevaminemispühal kogunes Tallinnas Eesti Piibliseltsi eelmisel kuul üldkogu poolt valitud nõukogu.
EPSi nõukokku kuuluvad Tiit Salumäe (seltsi esimees), Randar Tasmuth, Jaanus Jalakas, Allan Kährik (kõik EELKst), Peeter Roosimaa ja Eenok Palm Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidust, Andrus Norak Eesti Metodisti Kirikust, Helle Aan Eesti Kristlikust Nelipühi Kirikust, Toomas Nigola Eesti Evangeelsest Vennastekogudusest, Kalju Johanson Eesti Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Liidust ja Mattias Palli Eesti Apostlikust Õigeusu Kirikust.
EPSi nõukogu koosoleku päevakord oli küllaltki lühike. Olulisem päevakorrapunkt olid uue juhatuse valimine. Eesti Piibliseltsi peasekretärina jätkab allakirjutanu, kes uuele põhikirjale vastavalt on ka juhatuse esimees. Nõukogu arutas ettepanekuid täiendavate juhatuse liikmete valimiseks.
EPSi esimese nõukogu koosoleku muutis pidulikuks emeriitpeapiiskop Kuno Pajulale seltsi esimese auliikme nimetuse andmine. Vastset auliiget tänati tänuväärt töö ja abi eest, mida ta on üles näidanud piibliseltsi taastamisel ja seltsi tööle kaasaaitamisel. Lisaks oli Pajula piibliseltsi piiblitõlke toimkonna esimees.
Jaan Bärenson,
EPSi peasekretär ja juhatuse esimees