Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Head EELK vaimulikud ja koguduseliikmed!

/ Autor: , / Rubriik: Teated / Number:  /

3. mail 2022 moodustas konsistoorium töörühma, kelle ülesandeks on koostada ja esitada konsistooriumile kinnitamiseks teoloogilise arutelu strateegia Eesti Evangeelses Luterlikus Kirikus. See peaks sisaldama metoodikat ja ettepanekuid selle kohta, kuidas ja millistel teemadel viia head tava järgides läbi teoloogilist diskussiooni.
Töörühm koosseisus Urmas Nagel (esimees), Kristel Aer, Kerstin Kask, Jaan Lahe, Urmas Nõmmik, Priit Rohtmets, Ove Sander, Randar Tasmuth, Marko Tiitus, Anti Toplaan, Egle Viilma ja Urmas Viilma otsustas oma esimesel koosolekul 27. septembril 2022 korraldada kõigi EELK vaimulike ja koguduseliikmete hulgas ideekorje, et selgitada välja need olulised teoloogilised teemad, mis vajaksid meie kirikus läbimõeldud, tasakaalukat arutelu ja head tava järgivat teoloogilist diskussiooni.
Ootame kõigi vaimulike ja kirikuliikmete ettepanekuid üldkiriklikku arutelu vajavate teoloogiliste teemade osas 31. jaanuariks aadressil https://siseveeb.eelk.ee/et/kommunikatsioon-ja-suhtekorraldus/info-kodulehel-avaldamiseks/ideekorje-teoloogilise-arutelu-strateegia-jaoks/.

Marko Tiitus

EELK jumalateenistuselu,

 kirikumuusika ja hariduse assessor

Urmas Nagel

teoloogilise arutelu strateegia töörühma esimees