Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Konsistooriumi otsused

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

EELK Konsistooriumi istungil 4. detsembril otsustati vabastada Jaan Jaani Lääne-Harju praostkonna abipraosti ning Keila koguduse õpetaja ja Paldiski koguduse hooldajaõpetaja ülesannetest alates 1. jaanuarist 2008 ning ta määrati samast kuupäevast Eesti Politseis kaplanina teenivate EELK vaimulike peakaplaniks. Keila ja Paldiski koguduse hooldajaõpetajaks määrati kuni koguduste õpetaja ametikoha täitmiseni praost Jüri Vallsalu. Keila koguduse õpetaja ametikoht kuulutati vakantseks.
Valdo Lust määrati teenima kaplanina Eesti Politseis peakaplan Jaan Jaani alluvuses alates 13. jaanuarist 2008.
Argo Olesk vabastati Emmaste koguduse õpetaja ja Käina koguduse hooldajaõpetaja kohustustest ning ta määrati alates 13. jaanuarist 2008 reservi. Nimetatud koguduste hooldajaõpetajaks määrati Kristjan Simson.
Jaak Pärnamägi vabastati Rõuge koguduse hooldajaõpetaja kohustustest, koguduse hooldajaõpetajaks määrati Urmas Nagel.
Seoses 30. ordinatsiooniaastapäevaga ja ustava teenimise eest Eesti Evangeelses Luterlikus Kirikus otsustati anda Jõhvi koguduse õpetajale Peeter Kaldurile EELK Kuldrist.
OÜ Kiriku Varahaldus töötajale Juhannes Lepale otsustati anda EELK aukiri Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku majanduselu edendamise ning varade heaperemeheliku hoidmise ja hooldamise eest.
EELK Konsistoorium