Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Korjandus Eesti Kiriku levikuks

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

Head kaaskristlased! Ajaleht Eesti Kirik asutati 1923. aastal sooviga ühendada kogudusi ja koguduseliikmeid kirjasõna abil. Märtsikuus tähistasime Eesti Kiriku taasilmumise 19. aastapäeva.
Kiriku häälekandja seob sõnumiviijana meie kogudusi ja on meie ühine hääl meie rahva keskel, hea sõnumi kantsel. Meil on põhjust olla tänulik ja seda tänu ka lehe leviku heaks tehtava annetusega väljendada.
Kutsun teid üles eestpalvele ja leidma võimalusi toetada ajalehte ning julgustada lehte tellima oma koguduses ja tutvusringkonnas. Teeme lehe kättesaadavaks oma koguduse lugemislaual ja aitame neid kogudusi, kuhu ajaleht veel ei jõua!
EELK Konsistoorium kiitis heaks toimetuse ettepaneku korraldada märtsikuus ülekiriklik korjandus lehe leviku toetuseks. Korjanduse võib läbi viia vabas vormis ning kanda üle EELK Konsistooriumi kontole 10052030734009 SEBs või 221002160604 Swedbankis märgusõna «Solidaarsus» all.
Annetusi oodatakse ülestõusmispühade järgse nädala jooksul.
«Igaüks andku nii, nagu ta süda on lubanud, mitte nördinult või sunnitult, sest Jumal armastab rõõmsat andjat» (2Kr 9:7).

Andres Põder,
peapiiskop