Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Lühidalt

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

 Heade sõprade külaskäik
Möödunud pühapäeval rõõmustas Rannamõisa kogudus Soome külaliste üle. Mikkeli maakogudusest, kellega seob paarikümne aasta pikkune suhtlus, saabus külla viis sõpra. Teiste seas oli ka koguduse õpetaja Risto Nieminen (fotol), kes pidas kirikus jutluse. Tõlkis Rannamõisa koguduse õpetaja Aare Kimmel, kelle 60. sünnipäeva puhuks külalised saabusidki.
Mikkeli kogudus toetab siinset kogudust süstemaatiliselt, teoloogiadoktori kraadiga õpetaja Nieminen on kahel korral töötanud misjonärina Tansaanias.
Kingitus kõige pisematele
Palamuse kogudus teatab kihelkonna rahvale, et teeb peredele, kus sünnib laps, kingituse. Kingitust tehakse küll juba pikka aega, ent aastaid anti pakk üle vallamajas ja seos kogudusega jäi pakisaajale vähe tajutavaks. Nüüd tuleb vastsel vanemal ise pakile järele minna.
Pakk on kokku pandud Soome sõpruskoguduses Ikaalises, põhiliselt sisaldab see riidekraami ja hügieenitarbeid, Palamuse kogudus lisab omalt poolt lugemisvara.
 Noortekeskus esitles almanahhi
2004. aastal Tartu kristliku kodu juurde asutatud noortekeskus on koondanud enda ümber piirkonna noori, aga ka sealses asenduskodus elavaid ja päevakeskuses käivaid noori. Noortekeskuse töötaja Kristjan Valge ettevõtmisel koguti kokku noorte meenutused kooskäidud aastatest ja ühiselt tehtust, lisati fotod ja kroonika ning kokku sai almanahh (fotol), mida esitleti emakeelepäeval.
2007. aastast kannab kristlik kodu Koidu keskuse nime. Keskuse rajaja Anne Schotter ütleb almanahhis, et mida aeg edasi, seda enam on sealsed töötajad tähtsustanud noori arendavat tegevust, nõustamist ja hingehoidu.