Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Ma annan oma sõnad sulle suhu

/ Autor: / Rubriik: Uudis, Uudised / Number:  /

Ilmunud on Kalev Raavele raamat «Üitsainus Halliste». Raamat, mis läbi kõigi lehekülgede kannab suurt ja siirast tänu kõigile neile inimestele, kellega koos Halliste kirikut üles ehitatud, ja Jumalale elu eest. Läbi elu ja tegemiste on Kalev Raave põlistanud raamatus ka oma pere, sõbrad, paljud head inimesed, kellega elu teda kokku viinud.
«Olen alati püüdnud seista inimeste eest, nende elu parandamise eest. Olen seda teinud, rikkudes paljusid seadusi ja eirates mitmeid ettekirjutusi /…/. On aga seadusi ja tõekspidamisi, mida mind on õpetatud pühaks pidama juba varasest lapsepõlvest peale. Need on Jumala seadused ja teadmine, et igas inimeses on midagi head, seda tuleb temas ainult märgata ning esile tuua.»
Need on read Kalev Raave raamatust, mis viitavad 1986. aasta traagilisele sündmusele ja selle kirgastavale mõjule ühe inimese elus. Poole aasta pikkune õudusunenägu Patarei vanglas, kus vaid Jumala armule võis loota ja palvete abil end elus hoida, tõi teda pärast vabanemist jumalariigi tööle.
Sirje Semm