Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Misjonikeskus kutsub Etioopia beebidele pluuse kuduma

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Etioopia pealinna Addis Abeba ülikooli Black Lion Hospitalis sündinud enneaegsetele lastele oodatakse kingiks villaseid beebipluusikesi. Kui pluuse on rohkem, siis saab need koju kaasa.
Haigla personal loodab, et pehmest villasest või puuvillasest lõngast väikeste kampsunite jagamine kutsub kohalikke naisi rohkem haigla turvalisemasse keskkonda sünnitama tulema. Praegu sünnitab haiglas ainult 8% naistest. Selles haiglas sünnib igal kuul umbes 500 last, lisaks on linnas veel 6 sünnitushaiglat.
Koo neljakandilise peaauguga pikk tükk kudumit. Õmble küljed kokku, jättes käte jaoks paraja suurusega augud. (Kirjelduse leiab Misjonikeskuse kodulehelt.)
Peale pluusikeste vajavad vastsündinud ka mütse ja sokke. Etioopia emad ei varu laste sünni eel lasteriideid, lõnga ja vardaid on Etioopias raske saada ja käsitööõpetust nagu Etioopia koolides ei ole.
Saadetisele võiks lisada kirjakese saatja infoga, sest saajatel on huvitav teada, kust pakk on tulnud. Eestis annab teema kohta infot ja kogub teavet meie kudujate kohta Liliann Keskinen, tel 5364 1413; liliann.keskinen@eelk.ee. Palun teatage ka temale, kui te paki saadate!

Kudumid saata aadressil:
Black Lion Hospital
Medical Director
Dr. Daniel Zewdineh
P.O.Box 5657
Addis Abeba
Ethiopia