Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Nelipühi kirik sai uue juhi

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

6unpuu,alur_märts2016Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku aastakonverentsil kinnitati uueks kiriku juhiks Alur Õunpuu (fotol).

Konverentsil ordineeriti ka 13 uut töötegijat, kuulutati välja 2015. aasta tegijad ja õnnistati EKNK liikmeteks kaks uut kogudust: Maardu ja Stockholmi Eesti.
Alur Õunpuu on lõpetanud EKNK pastorikooli ning õpib Eesti Metodisti Kiriku teoloogilises seminaris. Ta on juhtinud EKNK Kuressaare kogudust 2009. aastast ning ordineeritud pastorina alates 2. aprillist 2011. Alates 2010. aastast EKNK juhatuse liige ja 2014. aastast juhatuse aseesimees.
Piiskop Ago Lilleorg, kes on olnud nelipühi kiriku juht 2004. aasta septembrist, jätkab tööd kirikus, keskendudes koguduste rajamisele ja uute töötegijate treenimisele. Selle visiooni elluviimiseks on loomisel kiriku õppekeskus ja juba 2016. aasta sügisel algav täisajaline kiriku piiblikool.
Nelipühi kirikusse kuulub 32 kogudust, mis tegutsevad neljas praostkonnas. Lisaks pastorite ja diakonite koolitamissuundadele kirikus on EKNKst välja kasvanud kristlik meediakanal Raadio 7 ja rehabilitatsioonikeskus Lootuse Küla.
Eesti Kirik