Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Peapiiskop Jaan Kiiviti otsused

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

Triin Simson on määratud Ida-Harju praostkonna praktikandiks praosti alluvuses alates 20. veebruarist.
Toomas Nigola tunnistati diakoniordinatsiooni kõlbulikuks ja ta ordineeritakse palmipuudepühal, 13. aprillil Kambja kirikus ning määratakse samasse diakoniks praosti kt Peeter Paenurme alluvuses alates 14. aprillist.
Õpetaja Andres Tšumakov on vabastatud Paide koguduse teenimisest 8. veebruarist ja praost Teet Hanschmidt määratud samast kuupäevast Paide koguduse hooldajaõpetajaks kuni õpetaja ametikoha täitmiseni.
Praosti kt Peep Audova on vabastatud Rõngu koguduse hooldajaõpetaja kohustustest 15. märtsist. Samast kuupäevast on määratud koguduse hooldajaõpetajaks õpetaja Jüri Stepanov.
Seoses diakon Juri Poddelski üleminekuga Ingeri Evangeelse Luterliku Kiriku teenistusse kustutati diakon Juri Poddelski EELK diakonite nimekirjast 21. veebruarist.
Õpetaja Rene Alberi vabastati Jõgeva koguduse õpetaja ja Avinurme koguduse hooldajaõpetaja kohustustest 13. veebruarist ja määrati Tartu praostkonna vikaarõpetajaks. Praosti kt Peeter Paenurm määrati Jõgeva ja Avinurme koguduse hooldajaõpetajaks samast kuupäevast.
Õpetaja Enri Pahapill vabastati Tahkuranna koguduse õpetaja kohustustest ja määrati koguduse hooldajaõpetajaks 1. märtsist ning kinnitati samast kuupäevast Halliste koguduse õpetajaks.
Õpetaja Mart Salumäe vabastati Diakooniakeskuse juhataja ametikohalt alates 1. aprillist.
EK