Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Reisile koos Eesti Kirikuga uusi paiku ja inimesi avastama

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Eesti Kirik kutsub aastaringselt lugejaid reisile.
Kuigi ka mina armastan palju reisida koos pere ja lähedastega, on taolistel grupireisidel, kus saavad kokku sama ellusuhtumise ja maailmatajuga, sarnaseid väärtusi kalliks pidavad, üksteist arvestavad ja kokkuhoidvad inimesed, oma tõeline kustumatu sära. Osadus, ühised palvehommikud ja õhturahusoovid, laulud – need jäävad sinuga ka kuude möödudes.
Sel aastal on plaanis veel kaks reisi. Augustikuu lõpupäevil (21.–26.) kuuepäevane lennureis Prahasse ja teistesse Tšehhimaa kaunitesse paikadesse. Registreerimine reisile kestab, sest lennu eest on reisibüroo teinud ise esialgse sissemaksu.
Uskuge mind, me poleks valinud sõitu Prahasse, kui me ei teaks, et see on PÄRL. Ja kui minuga poleks varalahkunud Pille Valgu soojad soovitused.
Õigupoolest oligi tema see, kes juba 2007. a suvel ütles, et tahab koos Eesti Kiriku lugejatega sõita Prahasse ja Tšehhimaale, paikadesse, mida ta südamest armastas.
Kui me aasta hiljem reisi kavandama hakkasime, oli ta juba haigestunud, aga lootis ikka…
Nüüd augustikuus Prahas jalutades Hradčany väljakult Loreta kirikusse, kristlastest palverändurite ühte tähtsamasse pühapaika, jõudes loeme kindlasti Pille mälestuseks palve.
Teise ja ühepäevase reisi teeme Kuremäe kloostrisse 25. juunil, väljasõiduga Tartust. Eesti Kirik kutsub teid, armsad lugejad, sel suvel veel kahele reisile!
Sirje Semm