Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Sihtasutuse nõukogu valis esimehe

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

Läinud nädala teisipäeval kutsus peapiiskop Jaan Kiivit konsistooriumi kokku sihtasutuse Ajaleht Eesti Kirik nõukogu.
Vastasutatud nõukogu esimesest töökoosolekust võtsid nõukogu liikmete kõrval osa peapiiskop Jaan Kiivit, konsistooriumi peasekretär Tiit Pädam ja ajalehe peatoimetaja Sirje Semm.
Pärast Jaan Kiiviti avapalvust ja koosoleku rakendamist asuti koosoleku päevakorra juurde. Sihtasutuse nõukogu liikmed valisid üksmeelselt esimeheks Jüri Ehasalu, hinnates tema meediatöö kogemusi ja asjatundlikkust Maalehe nõukogu ja Luterliku Tunni Teenistuse juhatuse töö juhtimisel, mis tulevad kasuks kirikulehe väljaandmisel.
Nõukogu kuulas peatoimetaja Sirje Semmi põgusat ülevaadet lehe senisest majandustegevusest ja tellimiskampaaniast 2003. aastaks. Kavandati samme lehe toimetulekuks alanud majandusaastal ja lisafinantseeringuks, kui teada on kirikukeskuse poolt eraldatav summa 600 000 krooni ning lehe tellimustest laekuv prognoositav summa aasta jooksul.
Kinnitati nõukogu liikmed
Aasta esimesel konsistooriumi istungil vabastati õpetaja Ahto Mäe Lüganuse koguduse õpetaja ametikohalt ja kinnitati Väike-Maarja koguduse õpetajaks 7. jaanuarist. Samast kuupäevast kuni õpetaja ametikoha täitmiseni on Lüganuse koguduse hooldajaõpetajaks praost Avo Kiir.
Üheks aastaks nimetati mitme nõukogu liikmed. Infotehnoloogia nõukogu liikmeteks on Priit Humal, Walter Johanson, Ülle Keel, Margus Kirja, Riina Sildvee, Jaan Süld ja Illimar Toomet. Kunsti- ja arhitektuurinõukogu liikmeteks Eva Jänes, Illar Kannelmäe, Juhan Kilumets, Olev Liivik, Peeter Paenurm, Tõnu Parmakson ja Marju Raabe. Kirjastusnõukogu liikmeteks Mihkel Kukk, Ingmar Kurg ja Sirje Semm. Välissuhete nõukogu liikmeteks kinnitati assessor Joel Luhamets ja abipraost Leevi Reinaru.
Otsustati anda peapiiskop Jaan Kiivitile lisapuhkust 29. jaanuarist 4. veebruarini.
EK