Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Soodsaid pakkumisi alanud lugemisaastaks

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Johannes Esto Ühingu kirjastus ja Allika kirjastus müüvad soodushinnaga suures valikus kristlikku kirjandust.
Pakkumisel on eluabi, psühholoogia, religiooni ja muudel teemadel raamatuid, samuti ilukirjandust. Arnold Bittlingeri raamat «Kristlike pühade päritolu. Süvapsühholoogiline ja astroloogiline käsitlusviis» tutvustab tänapäeva inimestele ammuseid ristiusu pühade sümboleid.
17. sajandist pärit jesuiitide naisordu rajaja Maria Wardi lugu selgitab Ursula Dirmeieri raamat «Jumala ligiolus. Maria Wardi vaimulik tee».
Araablaste ja juutide vahekorda kujutatakse Benjamin Tammuz dramaatiliselt põnevas raamatus «Puuviljaaed».
Peatselt aga ilmub kirjastuse väljaandel Anselm Grüni raamat «Enesesisendusest – kuidas oma mõtetega toime tulla» neile, kes end muuta tahavad.
Allika kirjastus aga pakub kingiideena välja illustreeritud miniraamatuid «Mõeldes sinule», «Sinuga», «Sõbrad», «Ma armastan sind nii väga», aga ka erakordselt kauni Jane Williamsi raamatu «Inglid», kus selgitatakse, kes inglid on ja mida nad meie jaoks tähendavad.
Uue raamatuna pakub kirjastus lugejatele 368 leheküljel kaunite värvifotodega albumiformaadis hardusraamatut «Sinu sõna», mille autoriteks on Meeli ja Üllas Tankler. Raamat pakub palveid ja mõtteid aasta igaks päevaks.
Raamatuid saab osta kirjastuste kodulehekülgedelt www.johannes.ee/kirjastus ja www.eestikirjastused.com/allikakirjastus, Tartu Pauluse raamatupoest ning suurematest raamatupoodidest.

Eesti Kirik