Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Suviselt soe jutlusteraamat

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

Ilmunud on Jaak Salumäe raamat «99 jutlust».

Autor on kokku kogunud ja Eesti Kiriku toimetus on aidanud välja anda jutlusteraamatu, kust esimene jutlus on peetud 12. juulil 1970. a Kuusalu kirikus leeripäeval ja pühendatud vend Tiidule. Kogumiku üks viimaseid kõnesid on peetud Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus Maarja medali vastuvõtmisel 2010. aastal.
Seega on Jaak Salumäe jutlustel ja mõttekildudel juures ajastu hõngu, ulatudes isegi tagasi 1965. aastasse. Aasta hiljem sai Jaak Salumäe õpetajaordinatsiooni. Vaimulikuna on ta teeninud EELK kogudusi 45 aastat, siirdudes 2010. a emerituuri Toomkirikust.
Saatesõnades ütleb autor: «Kui neist jutlustest ja mõtisklustest võiks olla kasu pühade tõdede meenutamiseks ja eesti rahva poole sajandi pikkuse teekäimise mõistmiseks, olen tänulik.»
Mugav köide lubab 352-leheküljelist raamatut sirvides lugeda ja valida endale just sobiv tekst igaks päevaks. Raamat on müügil Eesti Kiriku toimetuses, Toomkirikus, Kuressaares, Kaarmas, Haapsalus ja Pauluse raamatupoes. Postiga toimetusest saates on hind 15.20.
Sirje Semm