Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Vaikuse ja palve päevad vaimulikele

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

 Altmõisa külalistemaja pakub peavarju retriidil osalejatele.  InternetifotoÜhendus Naised Teoloogias korraldab vaimulikele retriidi, mille motoks on «Mina annan teile hingamise…» (Mt 11:28).
Erinevatel aegadel ja erinevates kohtades toimuvad vaimulikele suunatud retriidid, mille eesmärgiks on olla vaikuses ja palves, koguda ja taastada vaimuliku töös vajaminevaid jõuvarusid ning saada algteadmisi retriidist. Palume osalejatel korraldada oma kodune ja tööelu nii, et retriidi ajal on mobiiltelefon välja lülitatud.
Retriidid viivad läbi oma ala asjatundjad Kristel Põder, Urmas Nagel, Heino Nurk jt.
I retriit: 17.–19. märtsini Läänemaal Altmõisas (www.altmoisa.ee)
II retriit: 5.–7. maini Viljandimaal Holstre-Pollis (www.holstrepolli.ee)
Algus 1. päeval kl 18, orienteeruv lõpp 3. päeval kl 15. Kohtade arv on piiratud. Osavõtutasu ei ole, täispansion; osaleja kanda on sõidukulud.
Projekti läbiviimist toetab Gustav-Adolf-Werk.
Registreerumine 12. märtsiks: Kadri Lääs, ÜNT juhatuse sekretäri e-postile kadri.laas@eelk.ee või tel 611 7401, 5698 2420.
Palved ja soovitused osalejatele:
I retriit: loe läbi Anselm Grüni raamat «Vaikimisest»; saada oma ootused retriidile ja kui on, siis ülevaade varasematest kokkupuudetest retriidiga 12. märtsiks: Kristel Põder, magnoolia@gmail.com; võta kaasa soojad ja mõnusad õues jalutamise riided-jalanõud, binokkel (Matsalu laht…) ja saunatarbed.
II retriit: anna teada, kas oled valmis ja soovid valmistada ette ja pidada mõne palvuse; mängida mõnda muusikainstrumenti ja võtta see kaasa; valmistada ette ja juhendada mõnda töötuba (vali ise ala, ca ½ tundi).
Arvesta, et mai alguse mets õitseb ja teerajad kutsuvad – võta kaasa mõnusad õues jalutamise riided-jalanõud, õhtuks saunatarbed.
Hedi Vilumaa