Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Armsad õed ja vennad Kristuses!

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

15. septembrini saab registreerida juhatuste esimeeste konverentsile.
Registreerida saab EELK koduleheküljel intranetis: www.eelk.ee/intranet. Osalustasu on 600 krooni, alates 16. septembrist 800 krooni.
2008. a märtsis toimus esmakordselt juhatuste esimeeste konverents. Kuna tagasiside oli positiivne ning konverentsi peeti vajalikuks, siis otsustasime jätkata.
Käesoleval aastal on konverents 23.–25. oktoobrini Audrus Villa Andropoffis, põhiteemaks on kirik ühiskonnas. Kavas on loengud kiriku kohast ühiskonnas ja inimsuhetest kirikus, töögrupid koguduse töö korraldamisest. Teemade kokkupanekul oleme lähtunud tagasisidest ja sellest, mis on täna kirikus ja ühiskonnas aktuaalne. Konverents algab 23. oktoobril kohtumisõhtuga saksa kristlike ärimeestega.
EELK juhatuse esimeeste konverentsi toimkonna nimel kutsun teid kõiki konverentsil osalema. Usun, et konverents saab olema sisukas ning annab osavõtjatele ideid ning jõudu jätkata.
Kuna pärast valimisi  on ametis palju uusi inimesi, siis pakub konverents kindlasti võimaluse vahetada kogemusi vanemate olijatega, saada praktilist nõu jne. Vanematele olijatele annab konverents aga kinnitust, et ollakse õigel teel, et ei olda oma igapäevastes toimetustes üksi.
Kolm päeva pakuvad võimaluse koguda teadmisi, jagada mõtteid teiste koguduste juhtidega ning saada osa meeleolukatest esinemistest nii õhtustes programmides kui ka konverentsi lõpetamisel.
Kohtumiseni Audrus!

Kaja Tassa,
Nõmme Rahu koguduse juhatuse esimees,
EELK juhatuse esimeeste konverentsi toimkonna liige