Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Arne Hiobilt on ilmunud kaks raamatut

/ Autor: / Rubriik: Elu ja Inimesed / Number:  /

arne raamat2 arne raamat1Suve hakul ilmus teoloogiadoktor Arne Hiobilt kaks raamatut.

Arne Hiob on teeninud ligi 30 aastat vaimuliku ametis, sellest 25 aastat Tallinna Jaani koguduses. Tema sulest on ilmunud rohkelt publikatsioone, ta on armastatud õppejõud ja hea reisijuht ajaloolistel radadel.
Kaheköitelise kogumiku esimene osa „Edasiminekuks tuleb kell õigeks keerata“ sisaldab lühemaid artikleid ja populaarsemaid kirjutisi eri aastatest. Kogumiku teine osa „Kirik on pühapaik, kus kohtame teispoolsust“ sisaldab kirjutisi, intervjuusid, ettekandeid, episoode eluloost aastatest 1995–2017. Omaaegsetele tekstidele on juurde kirjutatud lisasid, mis annavad võimaluse paljusid küsimusi elavamalt lahti rääkida.
Pehmekaanelised ja enam kui 300-leheküljelised raamatud on kirjastanud Allika kirjastus.
Arne Hiob on vaimuliku ameti kõrval pidanud vajalikuks oma mõtteid ja teoloogilisi arutelusid kirjasõnas jäädvustada. Tema sulest ilmus esimesena raamat „Uku Masingu religioonifilosoofia põhijooned“ (2000). Enne 2018. a ilmunud enam kui kümnest raamatust üks oli „Martin Luther ja protestantlik reformatsioon“ (2017). Praegu on Arne Hiob koostamas Fanny de Siversi tekstide kogumikku.
Eesti Kirik