Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Esimehi kutsutakse nädalalõpuks Roostale

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

15.–17. oktoobrini on Roostal koguduste juhatuseesimeeste III konverents.
EELK toetusfondi algatusel ja misjonikeskuse toel toimus 2008. aastal esimest korda juhatuseesimeeste konverents. Tagasiside osavõtjatelt on olnud positiivne ning taolisi konverentse peeti väga vajalikuks, seepärast otsustasime jätkata.
Konverentsi põhiteema on «Meie kirik – keda see huvitab?». Püüame üheskoos saada selgust selles, kuidas näeme oma kirikut ja kogudusetööd ning millise pildi anname meid ümbritsevale ühiskonnale. Laupäeval on rõhk töörühmadel, kus saame jagada ja arutada koguduseelu puudutavaid teemasid. Pühapäevased ettekanded käsitlevad ilmikute osa koguduse juhtimises ja majanduselu küsimusi.
Toimub aasta juhatuseesimehe valimine.
Juhatuseesimeeste konverentsi toimkonna nimel kutsun kõiki esimehi ja aseesimehi konverentsil osalema. Usun, et konverents saab olema sisukas ning annab osavõtjatele ideid ning jõudu jätkamiseks. Olen kindel, et tasub võtta üks vaba nädalavahetus ja tulla kohale kõigiks kolmeks päevaks. See on suurepärane võimalus koguda teadmisi, jagada mõtteid teiste koguduste juhtidega ning saada osa meeleolukatest esinemistest nii õhtustes programmides kui ka konverentsi lõpetamisel.
Konverentsile saab registreerida EELK koduleheküljel sisevõrgus www.eelk.ee/intranet. Osalustasu on alates 18. septembrist 900 krooni. Kui osavõtja eest tasub kogudus, siis tellige kogudusele arve koos registreerimisega.

Tiina Võsu,
Lääne-Nigula koguduse juhatuse esimees