Jätkub kampaania „Kohtume Viljandis!“

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

27.–30. juunil toimub Viljandis EELK kirikupäev ja vaimulik laulupidu „Rõõm üle maa“. Eesti Kirik panustab kampaaniaga „Kohtume Viljandis!“.

3. juunil alanud kampaania sisuks on lühivideod, milles vaimulikud, kirikumuusikud jt vastavad küsimusele, miks osaleda EELK kirikupäeval ja vaimulikul laulupeol Viljandis.

Videod ilmuvad Eesti Kiriku digilehes esmaspäeval, neljapäeval ja reedel. Need leiab ka Eesti Kiriku YouTube’i kanalilt. Videote tegemisse on panustanud Liina Raudvassar, Kätlin Liimets ja Joonas Taniloo.

12. juuniks on ilmunud neli kampaania videot. Oma mõtteid jagavad EELK Kirikupäeva ja Laulupeo SA juhataja Tuuliki Jürjo, Ambla koguduse õpetaja Tõnu Linnasmäe, Karula koguduse õpetaja Enno Tanilas ja Haapsalu Püha Johannese koguduse organist-koorijuht Lia Salumäe.

Kampaania käigus saavad veel sõna Tallinna praostkonna praost Jaak Aus, Paide koguduse õpetaja Andres Tšumakov, Lääne-Nigula koguduse õpetaja Kristo Hüdsi, Nissi koguduse õpetaja Lea Jants, Hageri koguduse koorijuht Sigrid Põld, Viljandi linnapea Johan-Kristjan Konovalov jt.

Kohtume Viljandis!

Eesti Kirik