Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Kas sina juba oled Plussi tellija?

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

Pluss_2_2013_EsikaasPlussmeedia on rõõmustanud Eesti kristlasnoori juba kolm aastat ning jaganud väärt sõnumit kaasaegsete meediakanalite kaudu.

Kirevates värvides ajakiri Pluss, alati värske infoga netileht plussmeedia.ee ning noorte endi tehtud lühifilmid on nüüd saanud lisaks ka veel raadioasaate pealkirjaga «PlussPunkt».
Noored saatejuhid käsitlevad elulisi teemasid ja teevad seda muheda huumori ning noorusliku energiaga. Plussmeedia eesmärgiks on jagada väärt sõnumit noortelt noortele, anda võimalus igaühel avastada oma andeid ja oskusi ning rakendada need jumalariigi töösse.
Neli korda aastas saadakse ühistes laagrites kokku kolleegidega Soomest Nuotta lehest ning Venemaal ilmuva Võbori tegijatega. Eesmärgiks on õppida üksteise kogemustest ning alati on käinud koolitamas ka professionaalne meediatöötaja. Rahvusvaheline meediatöö annab noortele võimaluse laiendada oma silmaringi ning mõista paremini, mida tähendab elada kristlasena mõnes teises riigis kui Eesti.
Plussmeedia on EELK misjonikeskuse tööharu ning seda on võimalik toetada, tehes annatusi misjonikeskuse kontole: SA EELK Misjonikeskus, Swedbank: 1120254269 või SEB: 10602016015008. Pluss on Eesti kristlik noorteajakiri, milles leidub vastuseid küsimustele Piibli kohta, kristlikku eetikat ja lugusid noorte kristlaste eludest.
Noorteajakirja värske number kannab peateemat «Hea või kuri». Seda headuse ja kurjuse vaimset võitlust näeme iga päev, kuid mis kõige reaalsem – kogeme lausa omal nahal.
Juttu tuleb veel Triin Salmust, kes juhib EELK laste- ja noortetööd, probleemsetest kristlastest, kitsal teel kõndimisest, kadunud poja tagasitulekust, filmist ja muusikast ning palju on noorte tunnistusi elust koos Jumalaga.
Ka sina, Eesti Kiriku lugeja, saad tellida endale või oma lähedasele, aga ka leeriõnnistuse saanud noorele ajakirja Pluss ning sellega toetada evangeeliumisõnumi levimist kristliku noortemeedia kaudu. Tellimiseks võid kasutada tänase lehe vahel olevat flaierit.
Joel Reinaru,
Plussi peatoimetaja