Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Kiri El Salvadorist

/ Autor: / Rubriik: Arvamus / Number:  /

Hey☺
Saadan kõigile hästi palju tervitusi ja olen väga tänulik toetuste ja palvete eest. Olete mu südames ja palvetes!
Tahtsin teile saata väikse tunnistuse sellest, kuidas Jumal kuuleb meie palveid ja isegi mõtteid ning on alati valmis meid toetama ja abistama, aeg-ajalt tõeliselt üllatades just läbi pisikeste asjade.
Minu jaoks on alati olnud üks meeldivamaid ning tähtsamaid osi kirikus ülistus. Läbi selle saan ma positiivset energiat ja kuidagi tunnen Jumala armastust minu ja üldse kõigi vastu.
Igal pühapäeval käime ühes kohalikus nelipühi kirikus. Kogu teenistus on hispaaniakeelne ning siiamaani ei suutnud ma kuidagi nautida ülistust ja jutlust, põhiliselt sellepärast, et puudub tõlge inglise keelde. Mulle tundub, et inimesed teavad seal kõiki laule peast. Kirikus on küll kaks pisikest ekraani sõnadega, aga need on külje peal ja et sealt sõnu näha, pead olema ülistusbändi poole küljega, kuid ka siis ei pruugi sõnu näha, sest palju inimesi jääb ette.
Ma siis üritasin teha oma parimat ja mõtlesin endamisi, et, Jumal, miks nad ei võiks panna kas või ühte väikest ekraani sinna ülistusbändi juurde. Ja selle peale tuli mulle pähe mõte (ma arvan, et see oli Jumalalt saadetud kuidagi eriliselt), et ma võiksin otsida eesti- või ingliskeelseid sõnu, neid välja printida ja siis nende pealt laulda. Sellele mõttele vastasin ma teise mõttega: «Nad ju ei laula kunagi ühtegi laulu, mida ma teaks.»
Täna, kui läksime samasse kirikusse teenistusele, nägin, et kaks suurt ekraani oli pandud ette lava kõrvale, ja mul tuli kohe meelde, et seda ma olin soovinud, iga kord mingil määral. Ülistusbänd hakkas mängima. Oma suurimaks üllatuseks kuulsin, et nad mängisid kõiki minu lemmikülistuslugusid, ning ma sain täiega nautida ja Jumalat kiita. Ma tundsin, justkui ütleks Jumal mulle, et Ta armastab mind ning saab täita kõik meie soovid ja mõtted mingil imelisel viisil. Selline pisike tunnistus oli minu jaoks üsna suur tunnistus.

Simo Pappe
simoelo@gmail.com