Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Kokkutuleku tähelepanu on misjonitegevusel

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Eesti Evangeelse Alliansi evangelismi- ja misjonitoimkonna eestvõttel toimub 24. ja 25. septembril Tallinna metodisti kirikus kirikutevaheline kokkutulek teemal «Koguduse välislähetus».
Kahepäevasel kokkutulekul pööratakse tähelepanu misjonitegevusele ja otsitakse praktilisi juhtnööre, kuidas viljakalt inimestega kontakte luua ning kuidas tänases Eestis rääkida inimestele Kristusest!
Kokkutuleku peakõneleja Steve Hollinghurst on pärit Inglismaalt, anglikaani kirikust. Ta on pühendanud oma elu uurimaks, kuidas mõistetavalt edastada usku inimestele, kellel puudub kiriklik taust.
Kuulata ja näha saab spetsiaalselt selleks ürituseks lindistatud videointervjuud Šveitsi Agape juhi Hanspeter Nüeschiga, kes annab nõu, kuidas peaks tänapäeva kogudus evangeeliumi kuulutama. Ettekannetega esinevad Eesti Kirikute Nõukogu esindaja, Peep Saar, Einike Pilli jt.  Toimuvad arutelud ja avatud on misjonikohvik.
Noortele on mõeldud reede hilisõhtul kell 21 Kaarli kirikus toimuv palvus, kus laulab Oslo Gospelkoor. Kokkutuleku lõpetab laupäeval kell 17 ühine jumalateenistus, kus teenib kaasa metodisti kiriku venekeelne kogudus.
Kokkutuleku avamine on reedel kell 17, laupäeval kell 9.30.  
Osalustasu ei ole, kuid annetada saab evangeelse töö heaks, annetus läheb sihtotstarbeliselt kogudustevaheliste kristlike organisatsioonide Agape Eesti ja Eesti Alfa töö toetuseks. Kokkutulekuga tähistatakse 100 aasta möödumist oikumeenilisest misjonikonverentsist Edinburghis.

Info:
Janek Pallase, tel 5660 9876.