Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Kooli saab toetada jõulukaartide ostuga

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

5. klassis õppivate Kristin-Adele ja Jaagupi jõulukaart.

Viie klassi ja 105 õpilasega Kaarli kool on kasvavale kooliperele kitsaks jäänud ja vajab laiendamist. Ehitust saab toetada igaüks, ostes spetsiaalseid jõulukaarte.

Nii koolis kui ka lasteaias käivad lapsed said kunstitunnis jõulukaarte joonistada, ütleb Kaarli kooli kultuuri- ja arendustegevuse koordinaator Meelis Holsting.
Õpetajatel seisis ees raske töö valida välja need joonistused, mis vormistatakse kaartideks, mida kõik soovijad endale osta saavad. Kaar­tide müügist saadud tulu läheb kooli ehituse toetuseks. Projekt majale kahe korruse juurde ehitamiseks on juba olemas.
Pakkumises on kokku viis kaarti: kolm neist on laste joonistatud, ühe autor on kunstnik Maara Vint ja ühe autor Laurentsius. Graafik Maara Vint on tuntud muinasjutulise maailma ja Kaarli koguduse ajakirja Sulane kaanepiltide loojana; Laurentsius ühendab aga klassikalise maalikunsti popkunstiga.
Kaardid on kahe poolega ja nende saatmiseks sobib tavamõõdus ümbrik. Suurema tellimuse puhul on võimalik lasta kaardile trükkida jõulusoov. Ühe kaardi hind on 2 eurot. Kaartide tutvustus pannakse üles kooli kodulehele kaarlikool.ee, lubab Holsting. Sealt saab endale sobiva kaardi välja valida.
Kaartidest tehakse ka elektrooniline versioon, nende hind kujuneb kokkuleppel vastavalt kaardi saajate hulgale. Ostuhuvi korral tuleks kirjutada aadressil meelisholsting@gmail.com.
Kaarli kogudus avas lasteaia aastal 1995 ning laste kasvades avati 2013. aastal kool. Kooli hinnatakse just sellepärast, et kasvatus- ja õppeprotsessi keskmes on laps oma unikaalsete omadustega. Kaarli lasteaias käib praegu 84 last.
Eesti Kirik