Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Kuulutusnädal käib täie hooga

/ Autor: / Rubriik: Uudised / Number:  /

Nõo4
Kuulutusnädala peamine toimumispaik on Nõo kirik. Arhiiv

Üleeile algas Nõo koguduses juba traditsiooniks saanud kuulutusnädal. Sel aastal on nädala teemaks „Märtrid ja prohvetid“. Kõik nädalasisesed üritused algavad kell 18.

Nädal algas ja ka lõpeb jumalateenistusega, kuulata saab mitut kontserti, osaleda Hans Wühneri päeval, mida sel aastal peetakse laulude ja kõnedega Keeri külas perekond Kuusiku taluõuel üheksandat korda. Esineb Torma pasunakoor. Jumalasõnale ja muusikale lisaks saab kuulutusnädalal kuulata ka ettekandeid. Just mitmekesine kava, ka jumalateenistustel teenivate külalisõpetajate valik, teeb kuulutusnädala huvipakkuvaks ja sellest osasaamine pole aastatega raugenud.
Esmaspäevasel jumalateenistusel jutlustas Tartu Pauluse koguduse abiõpetaja Marek Roots ja kaasa teenisid muusikaga sama koguduse organisti Anna Humala õpilased. Jumalateenistus on 10. augustil, koguduse nimepäeval ehk lauritsapäeval kell 18. Siis jutlustab Järva praostkonna praost, Järva-Jaani koguduse õpetaja assessor Katrin-Helena Melder. Pühapäeval tavapärasel ajal kell 11 algaval jumalateenistusel teenib kohalik õpetaja praost Mart Jaanson.
Täna kell 18 on koguduses prohvetite õhtu ja endi keskele oodatakse piibliteadlast mag Vallo Ehasalu, kes peab teemakohase ettekande. Neljapäeval räägib Eesti usuelust kirikuloolane dr Priit Rohtmets. Karijärve keelpilliorkester Eveli Roosaare juhatusel rõõmustas kuulajaid teisipäeval ja Nõo kiriku meesansambel koos Puhja koguduse organisti Miina-Liisa Kuusemaaga annab kontserdi reedel. Kontsert on pühendatud kõigile, kes on viimastel aastatel toetanud Nõo kiriku ja abihoone restaureerimist.
Kõik huvilised on oodatud!
Eesti Kirik