Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Lühidalt

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

Kirikuaias kaubeldi sügisandidega
Laupäeval oodati nõmmelasi Rahu kiriku aeda varuma talveks aiasaadusi ja kauplema majakraamiga. Augustis korraldas kogudus tränituru ja see läks üle ootuste hästi.
Saabunud jahedus ja sagedased vihmahood küll mõjutasid seekordset laata, kuhu registreerimine oli loid, kuid see-eest meelitas ilus ilm kodust välja hulganisti ostjaid. Siiski kaubeldi õunte, kartulite, moosi ja muuga, kauplejatelt küsitav registreerimistasu 25 krooni läheb koguduse heaks.

Noored on oodatud
Rannamõisa kogudus ootab sel pühapäeval jumalateenistuse järel pühapäevakoolist sirgunud noori kogudusemajja mõtteid vahetama edaspidise tegevuse üle, et noored ei jääks kogudusest eemale. Seda enam, et uues kogudusemajas on suurepärane võimalus tegelda muusika ja muu noori huvitavaga.
Paldiski kogudus on võtnud endale sihiks asutada noorteklubi Nicky Noortekas, mis ärgitaks noori koos tegutsema. Koguduse õpetaja Merle Prass-Siimu sõnul pole linnas noortel palju võimalusi koos aega viita, seepärast püüab kogudus seda tühimikku täita.

Kogudus tähistab aastapäeva
Räpina Miikaeli kogudus tähistab täna kell 18 kiriku ehitamise 225. aastapäeva. Pidupäevaks korraldati juba laupäeval koristustalgud, täna on pühakojas armulauaga jumalateenistus, külalisena jutlustab emeriitpeapiiskop Kuno Pajula. Koguduse õpetaja Urmas Nagel ütleb, et jumalateenistusele on kutsutud ristimistõotust uuendama 20 aastat tagasi leeriõnnistuse saanud.
Tänu kohaliku kultuurkapitali toetusele toimub pärast missat kontsert, kus esineb ansambel Vox Clamantis. Kontsert on piletiteta, kuid annetus on siiski oodatud.   
EK