Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Lühiuudised

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

Jagati toetus laste-, noorte- ja perelaagritele
Luterliku Maailmaliidu poolt toetatud Laste- ja Noorsootöö Ühenduse (LNÜ) laagrifondi, mille suurus sel aastal on 1000 eurot, laekus 11 taotlust kokku 3050 eurole.
LNÜ juhatus otsustas rahuldada kuus taotlust: Lääne-Harju praostkonna lastelaager «Kes on minu ligimene?», isade ja poegade laager, Viru praostkonna lastelaager Kärus, vaimupuudega laste ja noorte laager, Võru praostkonna lastelaager «Jeesuse elu» ja kirikunoorte talvepäevad Põltsamaal.

Lastetöötegijad saavad kokku Häädemeestel
Lastetöötegijate suvepäevad toimuvad sellel aastal Häädemeeste vallas Penu külas Rannakodu puhkemajas 31. juulist 2. augustini. Sinna on oodatud koguduste lastetöötegijad üle Eesti, kaasa võib võtta ka pere.
Titta Hämäläinen LNÜst ütleb, et leitakse kinnitust ning kosutust Piiblist ja palvest, jagatakse häid ideid ning nauditakse loodust. Rühmatööd tutvustavad erinevaid lastetöös kasulikke meetodeid. Võetakse aega ka selleks, et ühiselt arutleda lastetöö eesmärkide ja aluste üle ning räägitakse kasutusel olevatest lastetöö materjalidest ja sellest, millistest abivahenditest tuntakse oma töös puudust.

Toomet_abik copyMärjamaa valla aasta ema on Riina Toomet
Märjamaa Nädalaleht (13. mai) annab teada, et Märjamaa valla aasta ema on Riina Toomet (fotol), kes töötab Märjamaa lasteaias Pillerpall. Üle kümne aasta on ta juhendanud ka koguduse pühapäevakooli. Abikaasa Illimar on Märjamaa Maarja koguduse õpetaja, peres kasvavad poeg Martin ja tütar Triinu, kes õpivad Märjamaa gümnaasiumis, muusika- ja kunstikooli kunstiklassis. Lastest on aastate jooksul kasvanud tugi noorematele pühapäevakooli lastele.
Õpetaja Riina on ettevõtlik, töökas ja loov. Ta on alati valmis kaasa minema uute ideedega ning neid oma töös koos rühma meeskonna ja lastega ellu viima. Õppimiseks ning silmaringi laiendamiseks käiakse koos rühmaga sageli õppekäikudel. Kolleegide sõnul on Riina Toomet rõõmsameelne, heatahtlik, abivalmis, toetav ja teisi innustav inimene, kes teeb oma tööd südamest ja südamega.