Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Lühiuudised

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

Westholmi gümnaasiumis õnnistati lipp
Tallinnas Jakob Westholmi gümnaasiumi ajaloolises aulas õnnistati pidulik Eesti Vabariigi lipp.
Eesti Lipu Selts ja Eesti Vabariigi parlament kinkisid suvel gümnaasiumile lipu, mille nüüd reservkap­lan Kaido Petermann õnnistas. Üritusel osalesid ja esinesid päevakohase kõnega Eesti Lipu Seltsi esimees Jüri Trei ja Westholmi gümnaasiumi direktor Rando Kuustik. Riigikogu tervitussõnad ja õnnitlused kooli 120. aastapäeva puhul lausus riigikogu esimees Eiki Nestor.
„On suur au, et meie koolis 2011. aastal avatud riigikaitse suund on saanud nii kõrgetasemelise tunnustuse. Pidulikku riigilippu on antud vähestele koolidele ja Jakob Westholmi gümnaasium kuulub auga nende väheste koolide sekka,“ lisas Rando Kuustik.

markPresident Kersti Kaljulaid sai postmargile
10. septembril esitleti Vabariigi Presidendi Kantseleis Kersti Kaljulaidile pühendatud postmarki, mis ilmub Eesti Posti ja Riigikantselei asutatud seerias „Eesti Vabariigi riigipead 1918–2018“.
Kersti Kaljulaidi riigipea ametisse astumise kuupäeval ilmuv postmark on seerias seitsmeteistkümnes. Kokku tuleb margiseeriasse 19 marki. Margi on kujundanud margikunstnik Lembit Lõhmus.

 

 

Kutse-ref500Ajakirja Akadeemia esitlus
Tartu linn, Tartu praostkond ja ajakirja Akadeemia toimetus kutsuvad inimesi neljapäeval, 19. oktoobril kell 16 Tartu Pauluse kiriku tiibhoone teisele korrusele, kus esitletakse ajakirja Akadeemia oktoobrikuu erinumbrit, mis on pühendatud usupuhastuse 500. aastapäevale.