Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Lühiuudised

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

Piiskop TaulHüvastijätu vesper Andres Tauli mälestuseks
Hüvastijätuks E.E.L.K. emeriitpeapiiskopi dr Andres Tauliga (11. august 1936 – 23. aprill 2018) toimub esmaspäeval, 6. augustil kell 16 Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus vesper. Vaimulikel palutakse tulla ametiriietuses ja teatada oma osavõtust konsistooriumile 2. augustiks.
Urn sängitatakse mulda omaste ringis Tallinna Metsakalmistule 7. augustil.

 

 

 

kkkMälestusteenistus Puhjas
Neljapäeval, 2. augustil kell 18 on Puhja kirikus mälestusteenistus, kus meenutatakse 75. sünniaastapäeval õpetaja Kalju Kukke, kes teenis Puhja ja Rannu kogudust aastatel 1978–1991.
Kalju Kuke leerilaste poolt istutatakse õunapuu. Seltsimajas algab kell 19 meenutuste õhtu, kus on lubanud osaleda piiskop Joel Luhamets, praost Mart Jaanson, vend Mihkel Kukk, Rapla koguduse õpetaja, ja teised ametivennad. Laulab ansambel Dionysius. Puhja koguduse õpetaja Tiit Kuusemaa kutsub kõiki, kes tulla saavad.

Sõpruskoguduste päevad Haapsalus
24.–26. augustini korraldab Haapsalu Püha Johannese kogudus partnerlussuhetele pühendatud sõpruskoguduste päevad. Külla oodatakse koostööpartnereid Saksamaalt, Rootsist, Soomest ja Inglismaalt. Mõne kogudusega on suhted kestnud ligi kolmkümmend aastat.
Sõpruspäevade korraldamisega annab kogudus oma panuse Eesti 100 juubeliaasta tähistamisele. Päevad avatakse reedel, 24. augustil kell 19 Jaani kirikus. Päevade raames toimub konverents ja ümarlaud, kontserdid ja koosviibimised, mille kaudu tutvustatakse Haapsalu linna, kirikuid, kohalikku kultuurielu ja tavasid. Külalised saavad vaadata ka Valge Daami etendust.