Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Mõeldes Süürias toimuvale

/ Autor: / Rubriik: Arvamus, Lugejate kirjad / Number:  /

Palju kordi olen mõelnud, kui palju on inimesel õnne, et talle on antud oma kodu.
Olen ise sõja järel üles kasvanud ja meie pere on palju vaeva näinud korteri saamisega, sest sõduri mahavisatud suitsukonist läks põlema meie kodu. Kodu, mille isa ehitas ja mida ta ei jõudnud lõpetada, enne kui ta sõtta võeti. Siis pidime linna tulema. Aga Jumal õnnistas ema tööd ja me saime kõike.
Nähes ja kuuldes sellest, mis toimub praegu Süürias inimestega, kuidas Jumal neid on katsumuste ette seadnud, tahaksin väga, et sellest lähemalt kirjutataks. Kirjutataks selleks, et inimesed teistes maades, kus rahu valitseb, ei unustaks nende muret ja neid palves meeles peaks, sest muud moodi meie neid praegu aidata ei saa.
Tahaksin kõigest südamest, et kõigile üksi jäänud emadele jätkuks seda õnnistust, mida jätkus meile, ja seda õnne, mis on olnud meie maal viimastel aastakümnetel. On olnud rahu ja kõike on Jumal andnud, kui aga inimesed ise on püüdnud.
Soovin kõigest südamest, et selle suve päike, mis meile on heldesti paistnud, paistaks õnnistusega ka nende inimeste peale, kes kurja sõja all palju on kannatanud.

Viivi L.

Toimetuse kirjakast:
Aadress: Ülikooli 1, III k, 51003 Tartu
E-post: ek@eelk.ee