Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Nelja Tuule ristirännak ootab osalejaid!

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Nelja Tuule ristirännak ootab vabatahtlikke kuulutama Hiiumaa kogudustes, külades ja alevites kirikupäevade eel ja ajal 25.–30. juunil.
Vanusepiirangut ei ole; vaja on nt näomaalingute tegijaid, lõkkekohvi pakkujaid, suhtlejaid, autojuhte, supikeetjaid… Vastu pakume koostegemise julgust, osadust, palvusi mererannas jpm! Meeskonna ühismajutus ja staap asuvad Kärdla lasteaias.
T, 25.6. koguneme lõunasöögile ristirännaku staapi Kärdlas. Pärastlõunal teenime Kõrgessaares, õhtul koguneme rännaku avapalvuseks Ristna ninale.
K, 26.6. teenime saare lõunaosas koos Emmaste kogudusega, sh Tohvri hooldekodus ja kutsume evangeelsele õhtule Emmaste kirikusse.
N, 27.6. rändame Käina piirkonnas ja lõpetame palvusega Kassari kabelis.
R, 28.6. teenime Pühalepa kogudusega Suuremõisa külas, võtame kirikupäevalisi vastu vennastekoguduse palvetunnis ning õhtul jagame lõkkekohvi ja kutseid Kärdla linnas.
L, 29.6. aitame kaasa kirikupäevade üritustel ja lõpetame õhtupalvusega Heltermaa rannas.
P, 30.6. võtame nädala kokku ja osaleme jumalateenistustel.
Rännakule registreerimiseks saata hiljemalt 31. mail kiri aadressil mk@eelk.ee järgmiste andmetega: nimi; vanus; postiaadress; telefon; meiliaadress; tegevusala; kodukogudus; soovitaja nimi ja kontakt (kogenud kristlane, kes tunneb Sind, soovitatavalt koguduse töötegija); osalemise päevad (juhul, kui ei saa osaleda kogu aeg); vajan ühismajutust (oma magamiskott või voodipesu kaasa) / ei vaja majutust; milliste oskustega eelistaksid teenida?
Mis see maksab? Terve nädala osavõtumaks 25 eurot (või 5 eurot päev) sisaldab ühismajutuse, liikumise ja söömise. Alla 13aastased saavad osaleda tasuta. Maksta ülekandega SA EELK Misjonikeskuse kontole (märkida «ristirännak» ja osaleja nimi) või sularahas kohapeal. Privaatsema öömaja soovijad pöördugu omal kulul otse kohalike majutusasutuste poole. Iga rännakuline vastutab ise oma sõidu ja sõidukulude eest Hiiumaale ja tagasi.
Kõigile registreerunutele saadame enne jaanipäeva täpsema kava ja juhendid.
Tänavu kuuendat aastat toimuvat ristirännakut korraldab Misjonikeskus seekord koos Hiiumaa luteri kogudustega. «Vaim, tule nelja tuule poolt ja puhu, et saaksime elavaiks!» (Hesekiel 37:9)