Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Noorte piibli- ja misjonikursus ootab

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Põltsamaal toimuv noorte piibli- ja misjonikursus koosneb üheksast nädalavahetusest septembrist maini. Kevadhooajal on ette nähtud praktika, mille maht on 15 akadeemilist tundi. Kursus on loodud 16–29aastaste noorte jaoks, kes soovivad õppida paremini Jumalat ja Piiblit tundma, avastada oma andeid, mida kasutada jumalariigi töös ning leida julgust elada kristlasena. 

Kursusel osalenud noored on öelnud, et julgust on tõesti tulnud juurde, samuti kristlastest sõpru ning nad on õppinud rohkem Piiblit kasutama ja lugema. Kursusel käsitleme muu hulgas järgmiseid teemasid: Piibel kui tervik, Jumal ja Jumala lapseks olemine, Jeesus, kolmainsus, patt ja arm, lunastus, ettevalmistamine, diakoonia ja grupi ning enese juhtimine. 

Nädalavahetused koosnevad palvustest, vestlustest, Piibli uurimisest, loengutest ja erinevatest harjutustest, unustamata mängu ja muusikat. Praktika ja osadus on nädalavahetustel ning ka kodutöödes olulised märksõnad. Kursuse eesmärgi oleme sõnastanud nõnda: „Koolitame ligimest teenivaid Jeesuse jüngreid, kes tunnevad Jumalat ja teevad Teda tuntuks ka teistele seal, kus liiguvad ja tegutsevad.“ 

Kursus toimub Põltsamaa kiriklas. Kursuse maksumus on 20 eurot nädalavahetus ehk kokku 180 eurot. See sisaldab majutust, sööki, õppevahendeid ja programmi ehk kõike, mis nädalavahetustel toimub, tasuda võib mitmes osas. Koolitus toimub järgmistel nädalavahetustel: 16.–18.9.; 14. –16.10.; 18.–20.11.; 16.–18.12.; 20.–22.1.2023; 17.–19.2.; 17.–19.3.; 14.–16.4.; 19.–21.5.
Kursusega on võimalik liituda veel oktoobris ja novembris, aga pärast enam mitte. Registreerimine ja info on leitav  kodulehelt lny.pusa.ee.
Titta Hämäläinen