Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Õpetus tähendamissõnadest saadaval salvestisena

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Misjonikeskus teatab, et on andnud välja DVD-kogumiku, kus kuuele plaadile on kogutud 17 piibliõpetusõhtu sisu. Enamus tekste käsitleb Jeesuse tähendamissõnu just selles valguses, kuidas Jeesuse kaasaegsed neid kuulsid ja mõistsid oma keelest ja kultuurist lähtuvalt. Kui kuulata tähendamissõnu Jeesuse kaasaegsete inimeste kõrvadega, saavad tuttavad lood teise lähenemisnurga ja avanevad hoopis uuel viisil. Plaatidel on mitu värvikat lugu nii Piiblist kui ka elust enesest.
Tähendamissõnu seletab evangelist Ilkka Puhakka, julgustust elada tunnistava kristlasena jagab evangelist Seppo Niemeläinen ning Jeesuse nägemusest lõpu aegadest räägib õpetaja Pentti Mentu. Õpetus on soomekeelne, eesti keelde on selle tõlkinud Joel Reinaru ja Aare Kimmel. Salvestus on tehtud sügisel 2013 ja kevadel 2014 Nõmme Rahu kirikus piibliõpetusõhtutel «Tähendus sõnade taga». Komplekti hind on 12 eurot, ostes rohkem kui 5 komplekti, on hind 10 eurot. Saadaval Misjonikeskuses.
Piibliõpetusõhtud toimuvad Nõmme Rahu kirikus veel 7. aprillil ning 12. mail algusega kell 18.30. Praegu käsitletakse Pauluse kirja efeslastele. Kõik huvilised on oodatud!