Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Otsused

/ Autor: / Rubriik: Uudis / Number:  /

Konsistooriumi istungil
Praost Peeter Kaldur vabastati EELK esindaja ülesannetest Eesti Kirikute Nõukogus. Peapiiskop Urmas Viilma nimetati EELK esindajaks Eesti Kirikute Nõukogus.
Hqnschmidt2 copyPikendati õp Teet Hanschmidti (fotol), kes on saanud 65aastaseks, ametiaega 22. veebruarini 2020.

 

 

 

 

 

 
Laats,Annika copyÕpetaja Annika Laats (fotol) on määratud EELK Diakooniahaigla kaplaniks alates 10. veebruarist. Seni töötas sel kohal õpetaja Tanel Ots, kes töökoormusele viidates on loobunud tööst diakooniahaiglas.
Konsistooriumi esindajatena nimetati EELK Usuteaduse Instituudi nõukogu liikmeteks kantsler Ülle Keel ja õpetaja Gustav Piir.
Kirikumuusika kutsekomisjoni koosseisust on vabastatud Kadri Ploompuu ning Tiit Salumäe alates 27. jaanuarist. Tuuliki Jürjo määrati kirikumuusika kutsekomisjoni liikmeks ja esimeheks ning assessor Marko Tiitus liikmeks samast kuupäevast.
Kinnitati EELK Konsistooriumi kantselei ja EELK Usuteaduse Instituudi 2015. aasta eelarve. Tehti muudatusi EELK Usuteaduse Instituudi põhikirjas.
EELK koostöömedal on antud Simo Laitilale, EELK Keila koguduse koostööpartnerile Soomes, ja Mauri Issakainenile, EELK Kuressaare koguduse koostööpartnerile Soomes.
Jutlustajatele esitatavate haridusnõuete ja eksamineerimise korra punkti 4.7 alusel on EELK Konsistoorium otsustanud anda välja litsentsi järgmistele Tartu praostkonna jutlustajatele: Ants Anijago (Kambja kogudus), Meelis Kull (Palamuse kogudus) ja Jaak Kure (Võnnu kogudus).
Vakantseks kuulutatud Kose koguduse õpetaja ametikohale kandideerimisavalduste esitamise tähtaeg oli 3. märts.