Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Tartu Maarja koguduse ja Tartu Maarja Kiriku SA pöördumine oma toetajate ja avalikkuse poole

/ Autor: , / Rubriik: Teated / Number:  /

Ära karda, sest ma olen sind lunastanud, ma olen sind nimepidi kutsunud, sa oled minu päralt! Js 43:1

Head EELK Tartu Maarja koguduse liikmed, meie sõbrad ja toetajad, hea Eesti rahvas! Aastakümneid ei ole me tundnud end nõnda haavatavana nagu praegu, mil meie elu ja turvatunnet ohustab võõras haigus. Siiski oleme selles olukorras üheskoos ja meie kõigi kohus on üksteist hoida ja toetada. Paradoksaalne on, et sel korral ei tohi me üksmeele väljendamiseks koguneda lippude alla või üheskoos laulma, vaid peame oma solidaarsust ja toetust väljendama distantsi hoides.

Tartu Maarja kogudus ja Tartu Maarja Kiriku SA tänavad kõiki, kes on olnud meiega ühes meeles Tartu Maarja kiriku taastamise osas ning ühel või teisel viisil toetanud meie püüdlusi. Nende aastate jooksul on meid aidanud sajad inimesed ja kümned organisatsioonid. Tänu teile, armsad sõbrad, oleme tundnud, mida suudab ühine jõud. Meil ei ole teile tänutäheks anda käegakatsutavaid vahendeid, mis vähendaksid praeguse aja hirme või kannatusi, aga meil on usk Jumalasse, tema tervendavasse ja julgustavasse jõusse ning seda saame teiega jagada. Soovime, et teaksite: me palvetame teie kõigi eest. Et meie elu kestaks, et leiba jätkuks ja et viiruse raskus lõpeks.

Praeguse eriolukorra tõttu toimuvad meie koguduse palvused ja pühapäevased jumalateenistused tühjas kirikus. Teie eestpalvesoovid on väga teretulnud, kanname need üheskoos Jumala ette. Võite oma sõnadega öelda, kelle või mille pärast te palvet soovite. Eestpalvesoovid palume saata Tartu Maarja koguduse meiliaadressile tartumaarja@eelk.ee või edastada telefonil 734 1111. Kindlasti jõuavad kirjaga kohale ka aadressile Õpetaja 5, 51003 Tartu linn postitatud palvesoovid. Või telefonitsi Timo Švedkole 553 4529 ja Silvia Leiarule 5665 0956.

Tartu Maarja koguduse jumalateenistused toimuvad pühapäeviti algusega kell 13.00. Otseülekannet saab jälgida Tartu Maarja koguduse Facebooki-lehel.

Õnnistussooviga 

Timo Švedko

Tartu Maarja koguduse õpetaja 

Silvia Leiaru

Tartu Maarja Kiriku SA juhataja