Juhime tähelepanu, et tegemist on vana postitusega, seoses millega võib esineda küljenduslikke nõrkusi.

Alfa visiooniõhtud aitavad teenida Jumalat

/ Autor: / Rubriik: Teated / Number:  /

Selle aasta suurürituse Heartbeat Tallinn raames kutsutakse ühisesse osadusse ja jagama isiklikku tunnistust.
Ajavahemikul 15.–21. aprillini kutsub Eesti Alfa osalema kõiki tuuril «Oled sa valmis?» eesmärgiga tunnistada Jumala tööst, olla osaduses ning teenida üheskoos Jumalat.
Visiooniõhtutel jagavad inimesed isiklikke tunnistusi, kuidas nad Jumala on leidnud.
Alfa kursus on tööriist, mis paljude koguduste ja Eesti Alfa meeskonna kogemusest lähtuvalt hästi töötab. Seetõttu saab õhtu jooksul teada, kuidas Alfa kursuse võimalusi oma kogudustes piirkonna inimesteni jõudmiseks rakendada. Need, kel Alfaga juba esmatutvus tehtud, on oodatud oma piirkonna esindajatega kohtuma ja olema innustuseks teistelegi.
Alfa tuur lõpeb laupäeval, 21. aprillil Tallinna Eelimi kirikus konverentsiga «Evangelism. Juhtimine. Ülistus!» ning suurejoonelise tänu- ja ülistusteenistusega. Kõik need, kel huvi Alfa kursust oma koguduses korraldama hakata, on väga oodatud. Konverentsile tulija, registreeri end aadressil alfa@alfa.ee, info kodulehel www.alfa.ee.
Alfa üle-eestilist ringsõitu aitavad korraldada külalised Šveitsist, Inglismaalt, Soomest ja Lätist. Konverentsile tuleb kõnelema Šoti Alfa direktor Paul Davie ja Glasgow Elimi koguduse vanempastor James Glass.